Dovolenka v líščej nore

Aj v líščej nore potrebujeme chvíľu oddychu pre načerpanie nových síl. Celofiremná dovolenka je plánovaná od 1. septembra do 18. septembra 2023 (vrátane).

Pýtate sa či môžete objednávať medzi 1. a 18 septembrom 2023? Samozrejme môžete. Objednávky sú prijímané. Vybavované budú až od utorka 19. septembra 2023. Od tohto dátumu začína plynúť štandardná dodacia doba objednaného tovaru.

Pýtate sa či bude vaša, už zrealizovaná, objednávka expedovaná ešte pred dovolenkou?
ÁNO - Ak ste si objednali tovar skladom najneskôr do 25. 8. 2023 (vrátane) alebo ak ste si objednali tovar s dlhšou dostupnosťou a termín naskladnenia je do 25. 8. 2023 (vrátane).
NIE - Ak ste si objednali akýkoľvek tovar po 25. 8. 2023. Tento tovar bude expedovaný až po dovolenke, teda po 19. septembri 2023. 

Od 29. augusta do 18. septembra 2023 (vrátane) nebude dostupná naša infolinka a dočasne bude pozastavená platba na dobierku.

Chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy alebo tovar reklamovať?
Našou dovolenkou nie je nijako dotknuté alebo obmedzené Vaše zákonné právo odstúpiť od kúpnej zmluvy a právo na reklamáciu. Tovar je potrebné zaslať na našu adresu s vyplnenými formulármi: https://www.vulpi.sk/reklamacia-a-vratenie/ 

Odporúčame Vám tovar zaslať prostredníctvom Slovenskej pošty s úložnou lehotou aspoň 10 dní. Ak na našej adrese nebude prítomný zamestnanec pre preberanie zásielok, zásielka bude uložená na pobočke pošty a prebratá neskôr. Lehoty pre plnenie Vašich zákonných právzačínajú plynúť dňom doručenia zásielky, resp. uloženie zásielky na pobočke pošty. 

V neobmedzenej prevádzke sme Vám plne k dispozícii od utorka 19. septembra 2023.