Tiny Love hracia podložka slniečko

Kód: 231-710
▶ VIDEO
Značka: TinyLove
69 € 57,50 € bez DPH
SKLADOM

Praktická podložka na hranie pre deti

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovatívna podložka na hranie s kopou motorických a vnímavých hračiek. Podložka je výborný spoločník vášho dieťatka v prvých rokoch jeho života. Bábätká zabaví na dlhé hodiny vďaka množstvu závesných hračiek.

Podložka obsahuje závesné hračky, hrkálky, bezpečné zrkadielko a dokonca zábavný hudobný prívesok, ktorý vydáva 3 melódie. Hračky je možné na podložke presúvať a tak prispôsobovať potrebám bábätka. Podložku je možné používať s hrazdou alebo bez nej.

Podložku je odporúčané využívať od narodenia do cca 6 mesiaca.

0+ mesiacov - Stimulácia zmyslov
Stimulácia základných zmyslov, zraku, sluchu a hmatu hračkami, ktoré sú umiestnené v ideálnej vzdialenosti, aby ich novorodenec dokázal rozoznať. 

0-2+ mesiace - Rozvoj komunikácie
Počas prvých mesiacov je bábätko zvyčajne na chrbátiku. Na závesných hračkách môžete bábätku ukazovať jednotlivé hračky, stimulovať jeho pozornosť a tak nadväzovať s ním potrebnú väzbu. Sú to základy komunikácia medzi dieťaťom a rodičom.

2-4+ mesiace - Čas na brušku
Naúka pohybu na brušku je základom pre neskorší rozvoj lezenie a chodenia. Aktivity a hračky umiestnené na podložke stimulujú dieťatko, aby zostalo na brušku a pomaly sa naučilo dvíhať.

3-5+ mesiac - Cvičenie hmatu a motorických schopností
Oboznámenie sa bábätka s rôznymi materiálmi, textúrami a materiálmi stimuluje správny vývoj motorických schopností. Hmatové prvky umiestnené na podložke sú ideálne pre objavovanie sveta prostredníctvom hmatu. 

 4-6+ mesiac - Pochopenie princípu príčina/následok
Hudobná hračka v tvare ježka naučí bábätku pochopiť dôležitý princíp príčina/následok. Stláčanie hudobnej hračky a následná melódia pomáha dieťatku uvedomiť si, že má kontrolu na svojimi činmi.

✎ TECHNICKÉ ÚDAJE A ROZMERY

 Rozmer: 85 x 75 cm

 

 

Tiny Love hracia podložka slniečko

Tiny Love hracia podložka slniečko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: