Video pestúnka Lionelo Babyline 7.1 s nočným videním

Kód: 231-937
Značka: Lionelo
ZADARMOZADARMO
Video pestúnka Lionelo Babyline 7.1 s nočným videním
125 € 104,17 € bez DPH
SKLADOM

Video elektronická pestúnka s dosahom až 260 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Video elektronická pestúnka s výborným dosahom. Pestúnka má skvelé funkcie a pracuje v rádiovom pásme 2,4 GHz. Pestúnka sa skladá z kamery, prijímača, napájacieho adaptéra pre kameru a napájacieho adaptéra pre prijímač.

Kameru je možné používať vo dne aj v noci. Vďaka infračervenej LED dióde, ktorá sa automaticky aktivuje pri poklese svetla, vidíte dieťatko aj po tme. 

Samozrejmosťou je prenos zvuku. Nadštandardnou výbavou je možnosť pustiť na diaľku uspávanku alebo použiť prijímač ako vysielačku a prihovoriť sa dieťatku. 

Prijímač má samostatnú batériu a je možné ho používať aj bez stáleho pripojenia do elektrickej siete. Kamera nemá samostatnú batériu, preto je potrebné ju napájať buď z elektrickej siete alebo z powerbanky.

Prijímač zobrazuje stav batérie, teplotu v miestnosti, kde je kamera a je možné na ňom stlmiť zvuk, aby vás nevyrušoval (napr. v prípade prehrávania uspávanky). 

Pestúnka je vybavená funkciou VOX. Čo znamená, že upozornenie na hluk sa začne prenášať až v momente, kedy jednotka zaznamená zvuk. Hladinu zvuku je možné si nastaviť, takže vás opatrovateľka nebude upozorňovať na každý zvuk. Funkciu VOX môžeme prirovnať k eco programu, ktorá šetrí batériu a pestúnka vás upozorní iba vtedy, keď je to potrebné.

 ✎ TECHNICKÉ ÚDAJE A ROZMERY

Dosah: do 260 m (do 80 m v budove)
Veľkosť LCD displeja: 3,2" farebný
Rozlíšenie kamery: 640x480 px
Záber kamery: 60°
Batéria: Li-ion 1150 mAh (až do 40 hodín bez dobíjania)
Nočné videnie: áno s dosahom do 5 m

Video pestúnka Lionelo Babyline 7.1 s nočným videním

Video pestúnka Lionelo Babyline 7.1 s nočným videním

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: